Евгений К.
- Гарне обслуговування
- Актуальна ціна
- Товар був у наявності
Що пишуть покупці про товари та обслуговування Dali.
Евгений К.
Марія З.
Елена Ж.
Катерина Я.
Владимир К.
Оксана Л.
Наташа К.
Елена С.
Нашего товара не оказалось в наличии,но продавец предложил на замену лучший по цене отсутствующего.Все качественно,быстро,от сделки только приятные впечатления!Спасибо!Процветания ❤️
Дарія Т.
Замовляла іграшки дитині в подарунок на день народження. Якістю задоволена. Але найголовніше дітям вони дуже сподобалися. Окремо хочу подякувати менеджеру магазину. В мене було питання стосовно суми за доставку. Дякую вам за ввічливість та розуміння до ваших покупців. Бажаю надалі вам мати справу з адекватними клієнтами, та гарних продажів☺️
Поділіться враженням — це допомагає іншим покупцям.